Bežecké plány na mieru

Najlepším spôsobom ako naplniť svoje vysnívané časy, dôkladne sa pripraviť na preteky a trénovať s rozumom a zdravo, je zveriť svoje behanie do rúk odborníka. V prípade, že máte záujem o cieľavedomý rozvoj vašich bežeckých schopností pod odborným vedením trénera, dávame vám do pozornosti ponuku trénerov, s ktorých odbornosťou a prístupom máme najlepšie skúsenosti. 

Bežecké plány sú tvorené individuálne, každému bežcovi na mieru. Tréneri ich vypracovávajú na základe osobnej konzultácie, stanovenia si bežeckých cieľov. Plány pripravujú na mesačnej báze a posielajú ich svojim klientom eletronicky. Cena je stanovená za vytvorenie bežeckého plánu na 1mesiac.

BC. ONDREJ KUBO, profesionálny triatlonista

Aktuálne je študentom 5. ročníka na Fakulte Telesnej výchovy a športu UK a zároveň je profesionálnym triatlonistom. Športu sa venuje od detstva, kedy začal hrávať hokej. Od druhého ročníka na VŠ sa aktívne venuje triatlonu, čo prinieslo aj svoje výsledky: stal sa Majstrom sveta v strednom triatlone vo svojej vekovej kategórii, Majstrom Slovenska v šprint-triatlone, duatlone, Vicemajstrom SR v olympijskom triatlone a šprint-duatlone, víťazom SR pohára v triatlone aj duatlone pre rok 2017.

V rámci SHEruns má na starosti najrýchlejšiu skupinu bežkýň, ktorým sa systematicky venuje už druhú sezónu. Vďaka jeho tréningom dievčatá napredujú a prekonávajú svoje osobné rekordy na pretekoch.

Cena za prípravu mesačného bežeckého plánu: 50 EUR

BC. TOMÁŠ KUBEK, profesionálny triatlonista

Tomáš vyštudoval prvý stupeň fakulty Telesnej výchovy a športu UK v odbore trénerstvo a učiteľstvo. Do svojich 15tich rokov aktívne hrával ľadový hokejm neskôr sa 4 roky venoval horskej cyklistike, ktorá ho neskôr doviedla k triatlonu, ktorému sa aktívne venuje posledných 7 rokov. V roku 2012 sa stal reprezentantom SR v crosstriatlone. Medzi jeho najväčšie úspechy patria: Majster SR v horskej cyklistike do 23 rokov, Vicemajster sveta a Majster EU v crosstriatlone do 23 rokov, Vicemajster SR v cyklomaratóne v roku 2016, 6te miesto na ME v crosstriatlone v roku 2017 a 3. miesto v elitnej kategórii HalfIronman Poreč 2017.

V SHEruns už druhú sezónu pripravuje na rôzne bežecké podujatia skupinu stredne pokročilých dievčat.

Cena za prípravu mesačného tréningového plánu: 50 EUR

MGR. MATÚŠ KOVALČÍK, profesionálny tréner

Matúš je absolventom UK v Bratislave, Fakulty telesnej výchovy a športu v odbore šport pre zdravie a učiteľstvo telesnej a športovej výchovy. Jediplomovaným trénerom športu pre všetkých V. Kvalifikačného stupňa (pre všetky vekové kategórie) a diplomovaným trénerom vo fitness V. Kvalifikačného stupňa.  Okrem trénerstva sa venuje aj poradenstvu v oblasti výživy v športe a výživy pri rôznych oblastiach metabolických porúch v rámci primárnej, sekundárnej a terciárnej prevencie a rôznych formách porúch organizmu. V bežeckej komunite je známy aj ako vynikajúci bežec, s osobnými rekordami: 1500m – 4:19 min, 5km – 16:54 min, 10km – 35:50 min.

Aktuálne pôsobí ako tréner v Bratislava Marathon team, kde má na starosti vedenie halových tréningov počas zimnej prípravy, ako aj víkendových tréningov zameraných na dlhšie trate.
Cena za prípravu mesačného tréningového plánu: 50 EUR

ING. MGR. ROMANA KOMARŇASKÁ, profesionálna bežkyňa a trénerka

Je absolventkou Fakulty telesnej výchovy a športu UK v odbore trénerstvo v roku 2014 a odvtedy sa venuje profesionálnemu trénerstvu na individuálnej aj skupinovej úrovni. Aktuálne jej zvereneckú skupinu tvoria desiatky hobby bežcov a jedna reprezentantka SR v triatlone. Okem toho vedie zimné halové tréningy v rámci prípravy na ČSOB Marathon v Bratislave, venuje sa všeobecnej športovej príprave detí a mádeže v Trnave a je zodpovedná za prípravu a vedenie tréningov na športových kempoch. 
Popri trénerstvu sa venuje aj svojej profesionálnej bežeckej kariére, doposiaľ zaznamenala nasledovné úspechy: polmaratónsky osobný rekord 1:19:37 (Viedeň, 2017), vicemajsterka SR v maratóne Košice (2016), maratónsky osobný rekord 2:58:55 (ČSOB Marathon, 2015), víťazka Wings For Life (Slovensko, 2015).

Cena za prípravu mesačného tréningového plánu - súčasťou plánu je analýza výživy a vášho jedálnička: 100 EUR