Vyhľadávanie v blogu
Štvrtkový tréningový rozpis :)

Čas neúprosne letí, a my máme pred sebou predposledný tréning v tomto roku. Naša príprava je v plnom prúde, tak pekne nadviažeme na minulý tyždeň a pokračujeme v intenzívnom režime :)

Čítajte viac
SHEruns bežecké čelenky

SHEruns čelenky sa historicky tešia veľkej obľube. Tento rok sme si pre vás pripravili čelenky z trošku iného súdka - sú pletené, zateplené a tým pádom vhodné do naozajstnej treskúcej zimy a studeného vetra.

Čítajte viac
Aby vám v zime zima nebola :)

... sme si pre vás tento rok pripravili viacero typov čapíc a čeleniek, ktoré vás ochránia pred zimou. Postupne vám predstavíme jednotlivé modely, dnes začíname voľnočasovým "FREETIME KULICHOM", ktorý je už na našom e-shope.

Čítajte viac
ČSOB Zimná séria už túto sobotu

Aké máte plány na víkend? My veríme, že z časti aj tak trochu bežecké. V sobotu, 7.decembra sa totiž v Dúbravke koná druhý diel ČSOB Zimnej série - a prísť sa naozaj oplatí. Prečítajte si všetky dôležité infošky!

Čítajte viac
Nedeľné behy s Bratislava Marathon Team

Určite ste si na našich SHEruns kartičkách všimli, že počas niektorých víkendov sa konajú spoločné tréningy s Bratislava Marathon Team. Sú zamerané na tzv. "longruny" = dlhé behyv prírode a najbližší tréning je v NEDEĽU - 1.12.2019 o 8:30 na Železnej.

Čítajte viac