Vyhľadávanie v blogu
Nie len behať, ale aj cvičiť!

Áno, uvedomujeme si, že veľa bežcom a bežkyniam pri slove "cvičenie" alebo "posilňovanie" naskakuje koprivka. Hneď si za tým predstavíme návštevu posilňovne, či nejaké skupinové cvičenie medzi štyrmi stenami vo fitku.

Čítajte viac
What's HOT v bežeckých obchodoch

... alebo aké zľavičky na obľúbené produkty sme pre vás našli tento týždeň na internete! Sledujte náš Instagram, na ktorý vám každý piatok naša @petriska zavesí tip na bežecké oblečko alebo tenisky, ktoré sú v super zľave.

Čítajte viac
Prečo je dobré trénovať aj na dráhe?

V spolupráci s Bratislava Marathon Sport Team sme sa rozhodli otvoriť nové bežecké tréningy na atletickej dráhe. Budú sa konať v utorky o 18:00 na Mladej Garde. A prečo je dobré trénovať na dráhe? Prečítajte si v članku :)

Čítajte viac
SHEruns štvrtok - 4 týždne pred ČSOB BAM

Zimnú sériu máme úspešne za sebou, dokonca my už poznáme výsledky (ale ešte neprezradíme), a teraz sa môžme naplno sústrediť na vylaďovanie formy na ČSOB Bratislava Marathon, ktorý sa nezadržateľne blíži. Zostávajú nám už len necelé 4 týždne :)

Čítajte viac
Štafeta, ktorá vás roztancuje

Nájdi v sebe víťaza. To je heslo, ktoré sa nesie tohtoročným bratislavským maratónom. Dnes, 4 týždne pred jeho konaním spúšťame predstavenie príbehov žien, ktoré sa stali ambasádorkami podujatia. Prvými z nich sú Dara Force - veselé tanečnice Dary Rolins.

Čítajte viac
KULINARIUM

Pokiaľ hľadáte rýchly a chutný recept. Zemiaková polievka je pre vás to pravé My sme v našom recepte použili fialové zemiaky, ale samozrejme, že sa dajú použiť aj klasické. Prajeme vám dobrú chuť...

Čítajte viac