Vyhľadávanie v blogu
Čaute v novom roku :)

Ahojte dievčatá, už sa moc tešíme na náš prvý spoločný tréning v novej dekáde. Veríme, že sa nás po vianociach stretne naozaj veľa. Aby ste vedeli, na čo sa môžete tešiť, na nasledovných riadkoch sme to pre vás spísali.

Čítajte viac
ĎAKUJEME

... za úžasný rok 2019 a chceli by sme vám zaželať krásne a pokojné prežitie Vianočných sviatkov a v Novom roku veľa zdravíčka a šťastne nabehaných kilometrov, splnenie vašich bežeckých cieľov a hlavne veľa radosti zo športovania a pohybu bez zranení.

Čítajte viac
Posledný tréning v roku 2019

Zajtra nás čaká posledný SHEruns tréning v tomto roku. A keďže sa s rokom chceme rozlúčiť poriadne, tak si na tréningu aj poriadne zamakáme. Pozrite sa, čo nás zajtra čaká :)

Čítajte viac
Štvrtkový tréningový rozpis :)

Čas neúprosne letí, a my máme pred sebou predposledný tréning v tomto roku. Naša príprava je v plnom prúde, tak pekne nadviažeme na minulý tyždeň a pokračujeme v intenzívnom režime :)

Čítajte viac
SHEruns bežecké čelenky

SHEruns čelenky sa historicky tešia veľkej obľube. Tento rok sme si pre vás pripravili čelenky z trošku iného súdka - sú pletené, zateplené a tým pádom vhodné do naozajstnej treskúcej zimy a studeného vetra.

Čítajte viac
Aby vám v zime zima nebola :)

... sme si pre vás tento rok pripravili viacero typov čapíc a čeleniek, ktoré vás ochránia pred zimou. Postupne vám predstavíme jednotlivé modely, dnes začíname voľnočasovým "FREETIME KULICHOM", ktorý je už na našom e-shope.

Čítajte viac