Vyhľadávanie v blogu
Prečo sa prihlásiť na Zimnú sériu?

Súčasťou tohtoročného tréningu sú aj preteky ČSOB Zimnej série, kde si môžete vyskúšať vaše bežecké schopnosti na 5km alebo 10km. Vaše výsledky vám zaznamenáme do SHEruns rebríčka a na konci prípravy odmeníme tie, ktoré dosiahli najlepší posun.

Čítajte viac
SHEruns mama: Po pôrode na maratón?

Natrénovať na maratón pol roka po pôrode sa môže zdať ako príliš veľké sústo. Keď je však telo trénované, návrat do predpôrodnej formy nemusí byť až taký ťažký. Prečítajte si príbeh Evy Tulejovej, ktorá to dala :)

Čítajte viac
SHEruns mama: Kde hľadať motiváciu?

Aj mne sa často stáva, že si dokážem vymyslieť milión dôvodov, prečo radšej zostať doma. Ľudská myseľ vie byť v tomto ohľade veľmi kreatívna. A keď sa k tomu nabalí ešte aj "nepriazeň osudu", tak vie nášmu bežeckému odhodlaniu veľmi ľahko odzvoniť.

Čítajte viac
SHEruns mama: Running mama = šťastné dieťa

Na tomto „výroku“ sa zhodli všetky 3 moje kamošky – mamičky, ktoré som oslovila pri písaní tohto príspevku . Prečítajte si, kedy začali po pôrode behať, čo ich motivovalo opäť začať a akú taktiku využili pri skombinovaní behu a starostlivosti o bábätko. 

Čítajte viac
Zimná bežecká príprava so SHERUNS

Od štvrtka 8.11.2018 štartujeme SHEruns bežeckú prípravu na jarné preteky ČSOB Bratislava Maratónu. Prečítajte si princíp trénovania, tréningové skupiny a novinku tohto roka - SHEruns ZIMNÚ LIGU na Zimnej sérii pretekov.

Čítajte viac
SHEruns mama: Začíname

Som síce mamou len niečo vyše 6 týždňov, ale veľmi rýchlo som si uvedomila, že do svojho programu pomedzi kojenie, výmeny plienok a iných „dovolenkových“ aktivít potrebujem vsunúť aj niečo, čo sa týka len mňa. A behanie bolo jasným víťazom.

Čítajte viac
Behanie a tehotenstvo - časť 3.

Veľa budúcich mamičiek sa často zamýšľa nad tým, či je šport v gravidite bezpečný. Prečítajte si názor Tatiany Izakovič - lekárky, mamičky a bežkyne v jednom :)

Čítajte viac
Behanie a tehotenstvo - časť 2.

Ako sa na beh v tehotenstve pozerá trénerka a vytrvalostná bežkyňa Romana Komarňanská? Prečítajte si, čo pri behaní v tehotenstve robiť, čo nerobiť, akými zásadami sa riadiť.

Čítajte viac
Behanie a tehotenstvo - časť 1.

„A ty ešte stále beháš?“ Táto otázka sa stala súčasťou takmer každého rozhovoru odkedy sa môj okolitý svet dozvedel, že som tehotná. A moja odpoveď? Áno, behávam.

Čítajte viac
21 týždňov spoločnej prípravy

Začiatkom mája sme odštartovali SHEruns prípravu s hlavným cieľom – zabehať si na dm ženskom behu. Dievčatá vstúpili do prípravy s rozdielnymi cieľmi – začať s behaním, odbehnúť svoju prvú 10ku, či urobiť si osobný rekord. Ako to dopadlo?

Čítajte viac