Vyhľadávanie v blogu
Štvrtkový SHEruns program v Maratónskom HUBe

Milé SHErunsky, je to neuveriteľné, ale čaká nás posledný týždeň našej zimnej prípravy. Odmakali sme spoločne stovky kilometrov, nastúpali mnoho výškových metrov, nezastavil nás ani sneh, ľad, vietor, ani mínusové teploty. Sme na vás nesmierne hrdé! ❤️

Čítajte viac
Valentínska súťaž so SUUNTO

Z lásky k behu a s blížiacim sa Valentínom, sme si pre vás spolu so značkou SUUNTO pripravili súťaž o najnovšie produkty od tejto fínskej značky: hodinky SUUNTO RACE a slúchatka SUUNTO SONIC. Ako sa zapojiť do súťaže sa dozviete v tomto článku.

Čítajte viac
Naštartuj sa so SHEruns!

Január sa vždy nesie v znamení veľkých plánov, predsavzatí a cieľov. Ale nie vždy sa nám naše predsavzatia podarí dodržať - obzvlášť keď sme na to samé.  V SHEruns však na svoje bežecké sny nemusíš byť sama.

Čítajte viac
SHEruns SOCIAL RUN túto nedeľu

Milé SHErunsky a milí bežeckí kamoši Túto nedeľu - 03/12/2023 o 9:00 organizujeme prvý SHEruns SOCIAL RUN, na ktorý budeme radi, ak sa pridá ktokoľvek, kto bude mať chuť. Vítaní sú všetci!

Čítajte viac
Tip na vianočný darček - SHEruns šperky

Hľadáš unikátny darček, ktorým potešíš ženské bežecké srdce? Myslíme, že máme riešenie :) Spolu s českou šperkárskou značkou ČESKÉ ŠPERKY sme pripravili kolekciu SHEruns šperkov, ktoré potešia každú bežkyňu!

Čítajte viac
AKO SA PRIHLÁSIŤ NA ZIMNÚ PRÍPRAVU?

Veľmi sa tešíme, že čoraz viac z vás sa chce zlepšovať, prekonávať svoje limity. V tomto článku nájdete všetky potrebné info o zimných tréningových báličkoch ako aj to, ako si vybraťv tréningovú skupinu :)

Čítajte viac
RUN YOUR WAY ⭐

V predvečer dm ženského behu sme mali možnosť zúčasniť sa warm-up podujatia, ktoré pre nás - bežkyne pripravila značka New Balance, ktorá už niekoľko rokov podporuje najkrajší beh na Slovensku - dm ženský beh.

Čítajte viac
Virtuálny beh pre deti s rakovinou

Milé SHErunsky, náš klub každoročne pomáha a podporuje rôzne charitatívne organizácie a projekty a jedným z nich je aj pomoc deťom s rakovinou. Zapojiť a pomôcť môžete aj vy - prostredníctvom virtuálneho behu BEH PRE ZDRAVIE.

Čítajte viac