OFICIÁLNE ČLENSTVO V SHERUNS

  Pre dievčatá, ktoré majú záujem o väčšiu klubovú podporu a starostlivosť,  sme vytvorili oficiálne platené členstvo čím chceme zabezbečiť  dievčatám nadštandartné výhody. Každá oficiálna SHErunska bude zapísaná v Slovenskom Atletickom zväze pod hlavičkou nášho klubu, a bude môcť využívať benefity, ktoré sme pre nasledovnú sezónu pripravili. Oficiálne členstvo však bude spoplatené, pričom finančné prostriedky z členstva použijeme na chod SHEruns klubu a financovanie ďalších benefitov.

Čo sme si pre oficiálne SHErunsky pripravili?

Ako sme spomínali, našim snom je neustále zlepšovať starostlivosťo naše členky. Na nasledovných riadkoch si prečítate, čo všetko sa nám podarilo vymyslieť a dohodnúť na tento rok. Všetky benefity sme sa snažili namixovať tak, aby pokryli vaše bežecké potreby:
 • SHEruns oblečenie: nákup SHEruns oblečenia za špeciálne ceny + prístup k limitovaným edíciám iba pre členky klubu
 • DRMAX.SK - Zľava 30% na celý sortiment vlastnej značky ( Dr. MAX, URIAGE, NUANCE)
 • SHEruns sústredenie: 15% zľava ( sústredenie sa organizuje minimálne 2x do roku v prípade priaznivej pandemickej situácie)
 • ROGA:  10% zľava
 • VIP servis na pretekoch organizovaných BeCool - zoznam nájdete na http://bratislavamarathon.com:
  • Štartovné na preteky: garancia najnižšej hladiny štartovného nech sa prihlásite kedykoľvek + zľava na štartovné 
  • Štartové číslo podľa vášho výberu
  • VIP servis na registrácii na pretekoch – prednostné vyzdvihnutie štartových balíčkov na registrácii – VIP rada
  • Vstup do VIP zázemia na podujatiach Bratislava marathon, Telekom Night run, dm ženský beh: VIP šatne, VIP úschovňa, VIP záchody a občerstvenie pred štartom

Aké sú členské poplatky?

Kto sa môže stať oficiálnou SHErunskou? 

Oficiálnou SHErunskou sa môže stať ktorákoľvek dáma / slečna, ktorú behanie chytilo za srdce a chce sa tomuto športu venovať pravidelne a dlhodobo. Benefity členstva sú nastavené tak, že majú zmysel najmä pre bežkyne, ktoré behávajú počas celého roka, chcú sa zlepšovať, zúčastňujú sa bežeckých podujatí a ocenia nadštandardnú starostlivosť. Členstvo v SHEruns nie je podmienené bydliskom v Bratislave a účasťou na našich tréningoch. Trénovať vieme spolu aj na diaľku :)

Kde sa môžete registrovať? 

Registrácia do nášho klubu je spustená na našom webshope V prípade otázok nás kontaktujte na sheruns@sheruns.sk alebo na petra@sheruns.sk.
Po prihlásení vám zašleme registračný formulár. Prosíme o strepenie :)
Následne Vám pošleme inštrukcie a zľavové kódy.