Chceš podporiť náš  bežecký klub?

Páčia sa ti aktivity nášho klubu? Chcela by si aj ty podporiť naše tréningy? Spôsobov, ako nám finančne pomôcť je viacero :)

Dušou SHEruns klubu sú naše SHEruns štvrtky – bežecké tréningy, ktoré pravidelne organizujeme pre všetky ženy a dievčatá, ktoré behajú, alebo len s behaním chcú začať. Tieto tréningy sú pod vedením odborných trénerov, a každú sezónu ich smerujeme tak, aby sme dievčatá pripravili na konkrétne bežecké podujatia. Tréningy sú zadarmo, a sú pre všetky ženy a dievčatá.

Samozrejme, že so zabezpečením SHEruns klubu a tréningov nám vznikajú náklady (odmena pre chalanov trénerov, členstvo v Slovenskom Atletickom Zväze, webstránka, účtovníctvo a pod.) Aj preto sme vďačné za každú pomoc, ktorú nám poskytnete.

1.     Venuj nám 2% z tvojej dane

Každý rok pri podaní daňového priznania máš možnosť venovať 2% občianskemu združeniu podľa tvojho výberu. Ak chceš venovať svoje 2% práve nám, tu sú naše údaje:

Športový klub SHEruns, o.z.

Adresa: Nad lúčkami 43, 841 05 Bratislava

IČO: 42272041

Právna forma: Občianske združenie

IBAN: SK 7583 3000 0000 29 0045 1324

Kód banky: 8330 (Fio banka a.s.)

TLAČIVO NA STIAHNUTIE NÁJDETE TU:
VYHLÁSENIE 2%


2.     Staň sa oficiálnou členkou SHEruns a kúp si členstvo s výhodami

Novinkou tento rok je DOBROVOĽNÁ možnosť zakúpiť si oficiálne členstvo v našom SHEruns klube. Vytvoriť platené členstvo sme sa rozhodli preto, lebo chceme vám, našim SHErunskám zlepšovať starostlivosť o vaše bežecké životy, poskytovať vám ešte viac motivácie, výhod a služieb ako doteraz a tak stáť pri vašom napredovaní.

Zakúpením členstva u nás nezískate len výhody a benefity pre seba, ale pomôžete nám pokryť náklady na chod klubu, aby sme aj naďalej mohli fungovať a robiť radosť vám, ako aj novým SHErunskám. Viac o výhodách členstva sa dočítate v tomto článku

Cenník členského:

·      Polročné členské ZIMA/JAR 2022: 30 EUR

·      Polročné členské LETO/JESEŇ 2022: 30 EUR

·      Celoročné členské: 50 EUR ( opakované členstvo 45 EUR)

 

3.     Kúp si naše oblečenie 

Ďalšou formou, ako môžeš podporiť náš klub je kúpa oblečenia SHEruns. Zisk z každého kúsku, ktorý si u nás kúpiš ide do spoločnej SHEruns pokladničky, ktorá nám pomáha financovať naše aktivity. Oblečenie si môžeš kúpiť priamo na tréningu , alebo na našom eshope. ( sleduj aktuálne novinky)

 

4.     Ak máš niekoho, pre koho je spolupráca s našim klubom zaujímavá, daj nám vedieť 

V neposlednom rade nám vieš pomôcť aj kontaktom a odporučením. Ak máš vo svojom okolí firmu / značku, pre koho by mohla byť spolupráca s našim klubom zaujímavá a prínosná, alebo by len chcel podporiť dobrú vec, budeme vďačné za prepojenie.

 

Ďakujeme že si venovala pozornosť týmto riadkom a tešíme sa na spoločné zážitky v roku 2022