SHEruns štvrtky

Štvrtkové tréningy sú symbolom SHErunsiek. Už piaty rok sa pravidelne stretávame každý štvrtok o 19:00,  za každého počasia a za každých okolností. Tréningy sú zadarmo, pridať sa môže ktorákoľvek z vás, bez ohľadu na kondičku, vek, či bežecké ciele. Trénujeme pod vedením profesionálnych trénerov, ktorí dohliadajú a korigujú náš bežecký štýl, učia nás ako dýchať, odpovedajú na naše otázky a premyslenými tréningami zlepšujú naše naše bežecké výkony.

Našou základňou sú priestory SPORT KIDS ACADEMY v nákupnom centre EUROVEA, na 1. poschodí pri kinách, kde máme k dispozícii skrinky na odloženie vecí.

Naši Tréneri

ONDREJ KUBO, profesionálny triatlonista

V rámci SHEruns má na starosti najrýchlejšiu skupinu bežkýň, ktorým sa systematicky venuje už druhú sezónu.  Vďaka jeho tréningom dievčatá napredujú a prekonávajú svoje osobné rekordy na pretekoch. 

TOMÁŠ KUBEK, profesionálny triatlonista

Už druhú sezónu pripravuje na rôzne bežecké podujatia skupinu stredne pokročilých dievčat. Vďaka nemu už desiatky z nich odbehlo svojich prvých 10km a aktuálne pripravuje svoju skupinu na prvý polmaratón.