SHEruns štvrtky

Štvrtkové tréningy sú symbolom SHErunsiek. Už piaty rok sa pravidelne stretávame každý štvrtok o 19:00,  za každého počasia a za každých okolností. Tréningy sú zadarmo, pridať sa môže ktorákoľvek z vás, bez ohľadu na kondičku, vek, či bežecké ciele. Trénujeme pod vedením profesionálnych trénerov, ktorí dohliadajú a korigujú náš bežecký štýl, učia nás ako dýchať, odpovedajú na naše otázky a premyslenými tréningami zlepšujú naše naše bežecké výkony.

Našou základňou sú priestory SPORT KIDS ACADEMY v nákupnom centre EUROVEA, na 1. poschodí pri kinách, kde máme k dispozícii skrinky na odloženie vecí.

AKTUÁLNY TRÉNINGOVÝ CYKLUS - ZIMNÁ PRÍPRAVA 2019/2020

REGISTRÁCIA V NAŠOM E-SHOPE

Zimná príprava štartuje vo štvrtok - 14/11/2019 a pozostáva z 19tich tréningových štvrtkov. Trénovať budeme pod vedením našich trénerov, rozdelené do skupín podľa cieľových očakávaní na nasledujúcu sezónu.Tréningy budú prebiehať každý štvrtok - štartujeme zo Sport Kids Academy EUROVEA vždy o 19:00, avšak je lepšie prísť o 10min skôr. Veci je možné si odložiť v uzamykateľných skrinkách. Tréningy sú zadarmo a pridať sa je možné kedykoľvek.  Počas Vianočných sviatkov tréningy nebudú - a to konktrétne 19.12 a 2.1.

TRÉNINGOVÉ SKUPINY

1) ZAČIATOČNÍČKY - s cieľom zabehnúť minimaratón, alebo sa zúčastniť štafety
2) PRVÝCH 10KM - s cieľom po prvý krát zabehnúť disciplínu 10km
3) POKROČILÉ - s cieľom zabehnúť svoj prvý polmaratón, alebo 10km pod 60min
4) RÝCHLE - s cieľom zabehnúť rýchly polmaratón, alebo rýchlych 10km

Naši Tréneri

ONDREJ KUBO, profesionálny triatlonista

V rámci SHEruns má na starosti najrýchlejšiu skupinu bežkýň, ktorým sa systematicky venuje už druhú sezónu.  Vďaka jeho tréningom dievčatá napredujú a prekonávajú svoje osobné rekordy na pretekoch. 

TOMÁŠ KUBEK, profesionálny triatlonista

Už druhú sezónu pripravuje na rôzne bežecké podujatia skupinu stredne pokročilých dievčat. Vďaka nemu už desiatky z nich odbehlo svojich prvých 10km a aktuálne pripravuje svoju skupinu na prvý polmaratón.